Pootjes even schrap zetten! Nee! Ik wil niet! Ik wil echt niet buiten, vrouwtje! Zie je dat dan niet? Er valt allerlei wits naar beneden!
Komaan, Kita! We gaan buiten! Volg!
Gggrrr, hup, hup, tussendoorwippen, beetje springen, aan leiband trekken… dit gaat niet snel genoeg!
Kita, hier. Zit! Goed, en volg!
Aaaaiaaai, beetje koud, maar goed, we gaan richting wei. Zal seffens wel lopen. Het is nog niet eens helemaal licht. Kijk, er zijn nog geen vriendjes. Dan loop en speel ik maar alleen. Ik probeer tussen die witte spulletjes door te lopen.
Vrouwtje doet raar met het blinkend doosje, ze legt er een handschoen op… als dat maar niet misgaat! 😉 Dan moet ze weer sakkeren op het stoute doosje. 🙂 Ze plikplokt toch, denk ik… Zal wat rondjes lopen, dat vindt ze leuk…. en ik ook! 🙂
Heel grappig om te zien, dat rondrennen in de sneeuw 🙂
Zeg dat wel! En een pak veiliger dan die halsbrekerij in de boom! 😉 Het vrouwtje ziet er nog witjes van! 😉
Tof filmpke vooral de muziek is toepasselijk groetjes Mike
Hallo daar, de muziek dat doet mijn vrouwtje, hé, maar ik loop in de sneeuw! 🙂 Een pootje, een knuffel en veel likjes van Kita aan het baasje van Zia en Xena die nu bij Grobber zijn!